Bericht versturen
Yingwei Lighting Accessory Co.,Ltd.

Beperkte Jonwin

(Yingwei die Bijkomend Co., Ltd aansteken)

 

Maak de Installatie Gemakkelijk en Flexibel!

Thuis ProductenLichte Hangende Uitrusting

Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk

Certificaat
CHINA Yingwei Lighting Accessory Co.,Ltd. certificaten
CHINA Yingwei Lighting Accessory Co.,Ltd. certificaten
Uitstekende leverancier! Goed Product! Hoogst geadviseerd.

—— Oleg

Dank u voor de uitstekende klantenservice! Het verheugen zich op het werken met u aan onze andere verlichtingsprojecten.

—— EVA

Perfecte hangerkabel, dank.

—— Rajen

Dank u Shana, zeer voor het snelle keerpunt, zeer goede baan zoals altijd.

—— Henk

Ik heb de opschorting kis ontvangen en getest, en zij zijn groot, zeer danken u.

—— Danilo

Ik ben online Chatten Nu

Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk

Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk
Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk

Grote Afbeelding :  Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangzhou China
Merknaam: YW
Certificering: TUV/UL
Modelnummer: ZH-19
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1000 stuks
Prijs: USD0.4-0.55
Levertijd: 8-15 werkdagen
Betalingscondities: T/T, T/T
Levering vermogen: 1000 stuks per 15 werkdagen
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Staal Grootte: 46*21 mm
Rec. draad: Ø1-1,8 mm Oppervlaktebehandeling: Nickel / Chroom / Satin zilver
Veilige Lading: 15 kg Type: Verstelbaar
Markeren:

Display Hanging System Kit

,

Zware hangkits

,

Kabelhangingssysteemkit

Snelle details:

 

Materiaal met een gewicht van niet meer dan 10 kg Type Hoek
Pak voor de draaddia. ¥1 - ¥1,8 mm Veilige lading 15 kg
Oppervlaktebehandeling Satin zilver/chroom/Nikkel , enz. MOQ 1000 stuks
Breekbelasting 90 kg Proefproef Fbeschikbaar
Leveringstermijn 8-15 werkdagen Toepassing Advertentieborden, LED-licht, display

Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk 0

 

Beschrijvingen:

Deze hanging kit is ideaal voor het beveiligen van zware installaties.Deze kit zorgt ervoor dat uw schermen niet alleen veilig zijn, maar ook esthetisch aantrekkelijk in elke zware gebruik omgeving

 

 

Voordelen:

  • Kosteneffectieve montage

  • Geschikt voor een breed scala van toepassingen, van kunstgalerijen tot winkels en industriële instellingen
  • Snelle en gereedschapsvrije montage, besparing van tijd en arbeidskosten tijdens de installatie
  • Gebruikbaar haakontwerp

 

 

Toepassing:

Het wordt veel gebruikt in de bouw, architectuur, verlichting en landbouw. Verwijzing Kits met verstelbare kabelgrepen zijn het perfecte alternatief voor de traditionele draadstaafoplossing en zijn ontworpen met eenvoud in het achterhoofd, Dit maakt een aanzienlijke besparing van tijd en arbeid mogelijk tijdens de installatie.
Met onze vele soorten kabelgrepen kun je alles ophangen: Lichten hangers, borden, schermen, planken, foto's en meer.

Dit is een gevlochte draad voor ons lichtsysteem. De kabel wordt in verschillende lengtes verkocht om te werken met bijna elke plafondhoogte.De kabel heeft aan één uiteinde een loopterminal bevestigdMet dit systeem wordt de kabel aan de ene kant in de plafondkoppeling en aan de andere kant in de kabelglider geplaatst.Zodra het systeem is geïnstalleerd kan de kabel worden aangepast door het glijden door de kabel zweefvliegtuig en het loslaten van de bovenste zuiger indien nodigAls uw hele spoorstelsel is geïnstalleerd en werkt en u de exacte gewenste hoogte van uw spoor hebt, kunt u de overtollige kabel wegsnijden.

 

 

 

Kabelstreng

 

7×7: Zes 1×7 buitenste strengen zijn om een 1×7 streng centrum bekabeld.Dit resulteert in een zeer flexibele kabel met een goede levensduur en een uitstekende breukvastheid

1x7: zes draden worden om één draad in het midden gelegd. Deze draad is flexibeler dan een 1x3.

1×19: Twaalf draden worden rond een 1×7 middel gelegd.Een 1×19-streng heeft bijna evenveel breeksterkte als een 1×7-streng met dezelfde diameter.

 

 

Over ons:

 

We hebben tal van mogelijkheden die ons toelaten om aan uw specifieke behoeften te voldoen en de marktleider te zijn voor aangepaste kabels.

* CNC-bewerkingsmogelijkheden ¥ Yingwei heeft de mogelijkheid om op maat gemaakte onderdelen snel te maken om aan de behoeften van verschillende klanten te voldoen.

* Elektrisch snijden  Automatisch afschermingssnijden stelt Yingwei in staat om nauwkeurige lengtevereisten te bereiken en tegelijkertijd eventuele versleten uiteinden te elimineren.

* Swaging ✓ De productiefaciliteit van Yingwei ✓ biedt verschillende grootte swagmachines aan om aan uw diametervereisten te voldoen.

* Trekproeven  Alle trekproeven worden intern in onze fabriek uitgevoerd.

* Custom Design and Manufacturing ✓ Met onze volledige technische en ontwerp diensten afdelingen en ervaren klantenservice personeel,Yingwei Manufacturing biedt de meest complete productondersteuning en naverkoopservice van de industrie..

* Zinkgieten-Door het gebruik van zinkgieten zorgt Yingwei Manufacturing ervoor dat complexe armaturen een precieze oppervlaktekwaliteit en dimensie-consistentie hebben die bestand zijn tegen corrosie.

 

 

Ophanging accessoire met kabel voor display hangend systeem hoge kwaliteit hangend kit voor zwaar werk 1

 

 
 

Contactgegevens
Yingwei Lighting Accessory Co.,Ltd.

Contactpersoon: Ms. Shana Chen

Tel.: 86 18688885542

Fax: 86-0769-82934996

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)