|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Brand name: | Yingwei | Productie naam: | YW-86486 |
---|---|---|---|
Haaktang: | 10 * 36mm | Materiaal: | Zinklegering, roestvrij staal |
MOQ: | 1000st | Oppervlakte behandeling: | Nikkel/Chrome/Zwart Wit |
Werkende Lading: | 100kg | Type: | Verstelbaar |
Zink top-end: | 6 * 8mm | Aanbeveling draad: | ∅1.5-2.0mm |
Markeren: | Cobra Cable Picture Hanging Kit,100kg Art Hanging Systems,1.8mm Wire Rope Sling |
Materiaal | Zinklegering / roestvrij staal | Type | Cobra metalen kabel |
Kostuum voor draaddia. | ∅1,5 - ∅2,0 mm | GrijperMaat | ∅ 10*36mm |
Oppervlakte behandeling | nikkel/chroom/zwart, enz | MOQ | 1000st |
Brekende belasting | 100kg | Steekproef | Free monster beschikbaar |
Tijd om te bezorgen | 8-15 werkdagen | Sollicitatie | foto opknoping, display |
Kenmerken vanCobra metalen kabel:
De cobra-metalen kabel die op de kabel is gemonteerd, is verstelbaar, druk gewoon op de veer van de haak en je kunt de lengte aanpassen die je nodig hebt.
Het kan worden gebruikt in professionele kunstophanging van museumkwaliteit voor uw kunstgalerie, huis of bedrijf.
Ophangdraad met aantrekkelijke gesatineerde aluminium rails die stevig aan de muur worden bevestigd met de muurclips en schroeven.
Twee of meer kunstwerken kunnen boven elkaar aan dezelfde kabel worden gehangen, alleen om meer haak- en draadeinden te matchen.
1. Cobra-metaalkabels zijn verkrijgbaar in verschillende lengtes en hoeveelheden, en kabelgrijpers met haken worden apart verkocht
2. De cobra-kop past op elk punt in uw rail zonder hem vanaf één kant naar binnen te hoeven schuiven
3. De roestvrijstalen draad is sterk en werkt met meerdere afbeeldingen.
4. Voor gebruik met de meeste schilderijrails van alle merken die een bodemkanaal hebben
5. Ideaal voor gebruik met Stas Zipper, Smartspring en Zipper Pro ophanghaken
HOGE KWALITEIT: De tuigage is gemaakt van 304 roestvrij staaldraad, vernikkelde zinklegering kabelgrijperhaak en zinklegering boveneinde.
VERSTELBARE LENGTE: De lengte van de automatische tuigage is 6,56 voet (2 m), die naar behoefte kan worden aangepast, druk gewoon op
de veer van de haak.LET OP: Het maximale draagvermogen is 25KG
GEMAKKELIJK TE GEBRUIKEN: Schuif het zinken boveneinde in de rail.
Verlies de veiligheidsdop van de kabelgrijper, steek de draadkabel in de plunjer van de kabelgrijper en maak hem los om hem te stoppen.het zal stoppen op de positie die u nodig hebt.
U kunt de lengte van de draad zonder gereedschap aanpassen.U hoeft alleen maar de plunjer in te drukken, de kabel in te brengen, de plunjer los te laten en de veiligheidskabel vast te draaien.Dan is het klaar.
BREDE GEBRUIK: Geschikte set voor het ophangen van foto's, fotolijsten, kruissteek, markeringen, feestdecoratie, spiegels en wanddecoratie.Praktisch voor thuis, op kantoor, op de werkplek of waar je maar wilt, dit ophangdraad voor foto's
INCLUSIEF PAKKET: 2 stuks roestvrijstalen ophangdraad, 2 meter per stuk, 1,5 mm diameter.Of als verzoek van de klant.
Ophangset voor foto'sbestaat uit cobrakop staaldraad en karabijnhaak kabelgrijpers.De haakkabelgrijpers zijn gemaakt van een zinklegering met een coating van nikkel, chroom, zwart of wit, op enkele uitzonderingen na.Interne mechanismen bestaan uit messing en roestvrij staal.Grijpers zijn ook verkrijgbaar in een zwarte zinkafwerking, satijn-chroom.Andere afwerkingen zijn op aanvraag verkrijgbaar.
De cobrakop roestvrij staal is gemaakt van zinklegering en roestvrij staaldraad.De diameter van de draad is 1,5,1,8,2,0 mm beschikbaar.
De ophanghaken voor afbeeldingen worden meestal gebruikt voor het ophangen van afbeeldingen, wat werkt met de aluminium rail.
Kits voor het ophangen van schilderijen zijn eenvoudig te gebruiken:
Vraag en antwoord:
Vraag: Wat is de MOQ-limiet (minimale bestelhoeveelheid)?
EEN:Meestal is het 1 doos voor onze voorraadartikelen.U kunt 1 of 2 stuks als monster bestellen.
Voor op maat gemaakte producten is de MOQ 1000 stuks
Vraag: Hoe zit het met de doorlooptijd?
EEN:Als het product op voorraad is, duurt het 1-3 dagen.Of het duurt 7-25 dagen om te produceren.
Vraag: Wat zijn de betalingsvoorwaarden?
EEN:Voor kleine bestellingen vragen we 100% T/T-betaling vooraf.
Voor bulkbestellingen hebben we een aanbetaling van ten minste 30% nodig, het saldo moet vóór levering worden betaald.
Vraag: Hoe kan ik betalen?
EEN:Wij accepteren T/T-betaling of Western Union.
Vraag: Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
EEN:Voor kleine hoeveelheden verzenden we meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT.Het duurt meestal 4-7 werkdagen om aan te komen.
Voor grote hoeveelheden is luchtverzending of zeevaart ook optioneel.
Vraag: Als u de verkeerde/beschadigde/slechte kwaliteit producten hebt ontvangen?
EEN:Neem dan direct contact met ons op, wij antwoorden binnen 1 werkdag en bieden binnen 3 werkdagen een oplossing.
Contactpersoon: Ms. Shana Chen
Tel.: 86 18688885542
Fax: 86-0769-82934996